AVIP

AVIP WO Jersey

Dámský dres AVIP Jersey je inovativní dres s krátkým rukávem pro náročné cyklistky, které zaujme čistým designem a nekompromisní funkčností.
Cena:
5.140,- Kč
Popis produktu

Dámský dres AVIP Jersey je inovativní dres s krátkým rukávem pro náročné cyklistky, které zaujme čistým designem a nekompromisní funkčností. Specifický střih dle požadavků žen.

Na výrobu bylo použito třech druhů látek s různými specifickými vlastnostmi s ohledem na aerodynamiku, funkčnost a viditelnost jezdce. Základem je látka s 3D strukturou a plně pružná, která obzvláště v zádové části, která je z hlediska aerodynamiky zásadní dokonale kopíruje tělo. Barevné rozložení je voleno z hlediska viditelnosti s důrazem na jasně viditelnou barvu a k tomu velký kontrast. Tato myšlenka, respektive její výsledek, velmi zvyšuje pasivní bezpečnost cyklisty.

Částečná komprese na určitých místech zvyšuje výkon a zkracuje dobu regenerace. Dres dokonale kopíruje tělo a nijak neomezuje v pohybu.

Na spodní část je použito odolnější tkaniny. Celorezepínací provedení a jemný mesh v podpaží pro lepší možnost odvodu potu a variabilitu termoregulace.

V zadní části najdeme tři zadní kapsy včetně My info kapsy pro osobní údaje a případný telefon.

Nechybí reflexní logo.

Technické detaily

Strategicky vsazená strečová tkanina snižující odpor vzduchu pro lepší aerodynamické vlastnosti
Příjemná a vlemi prodyšná 4-way stretch látka
Vysoce prodyšná mesh látka v podpaží
Lepené a bezešvé provedení
Reflexní loga a prvnky
3 zadní zádové kapsy, plus jedna na zip
My info kapsa
UPF 50+

Velikosti

S, M, L, XL

Váha

225 g

Složení

Shoulders + Back:
78% Polyamide
22% Elastane

Body:
83% Polyester
17% Elastane

100% Polyester