Koncepce bezpečné cyklistiky

AVIP-Concept6AVIP DEFINICE:

Attention", snadná a rychlá identifikace cyklisty

Visibility", optimalizace viditelnosti, která počítá s mnoha aspekty, jakými jsou počasí, denní doba, vzdálenost, světelné podmínky a jiné. Pro viditelnost jsou důležité barvy, kontrast, vzory, světlo a pohyb.

Interaction", nová myšlenka, interakce a komunikace v případech nebezpečí, založená na nových technologiích, které v případě mimořádné události komunikují s okolním světem, která řeší i co se bude dít po případné nehodě.

Protection", ochranné vlastnosti . POC má bohaté zkušenosti s vývojem, novými technologiemi a veškeré produkty jsou vždy optimalizovány pro svůj účel.

 

OCTAL HIGHLIGHTS

1. Viditelnost a ochrana
U přileb Octal Vás na první pohled zaujme jejich barva a pozornost zvýší také reflexní logo umístěné ze všech stran. Fluorescenční oranžová barva nabízí špičkovou viditelnost ve dne i v noci. Revoluční Unibody konstrukce byla vytvořena s použitím silné polykarbonátové skořepiny obalující celé jádro.Chová se jako kostra hrudního koše a nabízí vynikající pevnost, lepší utlumení případného nárazu a umožňuje nám použít pouze měkký pěnový polystyren na celé jádro, který absorbuje více energii směřující na mozek než polystyren o dvojité hustotě.

2. Dominantní odvětrání
Obrovské nasávací otvory v náporové části jsou až o 30% větší než u jiných přileb v této kategorii. Vnitřní část je aerodynamicky propracovaná, takže umožňuje hladké proudění vzduchu, jeho ochlazení nad hlavou a plynulý odvod na zadní straně.

3. Ultralehká
Unibody konstrukce nám umožňuje dosáhnout 195 g váhy přilby ve velikosti M, aniž by byla ohrožena bezpečnost cyklisty.

4. Polstrování a upínání
Naše mimořádně pohodlné polstrování používá materiál Coolbest, který umí snížit teplotu v kontaktu s pokožkou o 1, 5 °C. Snadno ovladatelný patentovaný upínací systém systém umožňuje rozsah 60 mm dotažení a k tomu 50 mm vertikálního nastavení.

5. Interakce
Všechny přilby jsou dodávány se samolepkou ICE Tag, která obsahuje jedinečný QR kód. Každý jezdec může zadat své kontaktní údaje, nouzové kontaktní informace, lékařské a další informace, které by mohly být užitečné v případě nehody, kdy je jezdec v bezvědomí. Osoba, která najde jezdce, jednoduše naskenuje kód pomocí kteréhokoli chytrého telefonu a zjistí všechny potřebné informace.