AVIP

AVIP Tempor

Časovkářská helma Tempor je o výkonu, rychlosti a aerodynamice! Je navržena tak, aby se stala nejmodernější výhodou, která dělá rozdíl právě v časovce.
Cena:
10.840,- Kč
Popis produktu

Časovkářská helma Tempor je o výkonu, rychlosti a aerodynamice! Je navržena tak, aby se stala nejmodernější výhodou, která dělá rozdíl právě v časovce.

Díky rozsáhlé simulaci včetně pokročilých testů aerodynamiky a kinetiky bylo zajištěno, že tvar byl doladěný a nakonec dokonale přizpůsobený pro integraci s jezdcem v jeho pozici na časovkářském kole. Ve snaze o optimalizaci, bylo při laboratorních simulacích uděláno více než 60 miliard jednotlivých projekcí. Zpracování dat a použitých metod, v porovnání s nejdokonalejšími aerodynamickými projekcemi pro automobily Formule-1 odpovídá asi 20% z nich. A to je jen jediná helma, ve srovnání s celým autem.

Přilba je vyvinuta s cílem poskytnout co nejvyšší bezpečnost díky vhodné tloušťce skořepiny v exponovaných oblastech. Ventilační systém je optimalizován s ohledem na dopad a odpor vzduchu a na vstřebávání bez zanedbání proudění vzduchu a aerodynamiku. Kromě toho, fluorescenční barva zvyšuje viditelnost. Tempor přilba je vyrobena overlaping technologií a má odnímatelné hledí. Neméně podstatným prvkem, který je součástí celého konceptu AVIP je barevnost přilby, díky níž je cyklista na silnici lépe rozpoznatelný. Nechybí ani reflexní prvky.

Technické detaily

EPS jádro s optimalizovanou hustotou
Aero design - testováno ve větrném tunelu
Ultralehký upínací systém
Odnímatelné hledí
Reflexní prvky a barvy pro lepší viditelnost
ICE Tag

Velikosti

M-L 55-58 cm
XL-XXL 59-62 cm

Certifikace

EN 1078,
CPSC 12.03