AVIP

AVIP Cerebel

Cerebel byl vyvinut v úzké spolupráci s Pro Tour týme Garmin-Sharp (Cannondale-Garmin) a jeho jezdci, Volvem a WATTS Lab.
Cena:
10.540,- Kč
Popis produktu

Cerebel byl vyvinut v úzké spolupráci s Pro Tour týme Garmin-Sharp (Cannondale-Garmin) a jeho jezdci, Volvem a WATTS Lab. Cerebel je kompaktní aero přilba, která byla navržena na základě testování ve větrném tunela a mnoha CFD simulací. Cerebel vyniká díky svým vynikajícím výsledkům při mnoha pozicích posedů při časovce, což zaručuje jeho vysokou univerzálnost i v porovnání s modelem Tempor. Zadní část přilby je doplněna o měkčenou EVA pěnu ve spodní části pro minimalizaci vzniku větrných vírů a také pro zvýšení komfortu.

Zorník je z produkce Carl Zeiss a je k přilbě uchycen několika magnety, tak aby bylo jednoduché jej vyměnit a držel přesně na místě. Zabarvení zorníků je vždy specificky voleno dle požadavků jezdců s důrazem na maximální zvýšení kontrasti a optickou kokrektnost.

Podobně jako je tomu u Octal přileb, tak i u modelu Cerebel je EPS jádro se specificky volenou hustotou a zesílený polykarbonát pro maximalní bezpečnost.

Technické detaily

EPS jádro s optimalizovanou hustotou
Aero konstrukce
Měkčená EVA - spodní část skořepiny v zátylku
Unibody konstrukce pro zvýšení bezpečnosti a celkové integrity přilby
Vyměnitelný Zeiss zorník s upínáním na magnety
Reflexní prvky a barvy pro lepší viditelnost
ICE Tag

Velikosti a váha

Střední: 54-60 cm (380 g)

Certifikace

EN 1078,
CPSC 12.03